• Albayrak Ultra Viole Printing, UV ile kurutulabilir mürekkep boyası ile basılmış cam masa baskı üretmesini sağlayan gelişmiş bir çizici kullanır. Bu, çok çeşitli cam baskı seçenekleriyle oldukça çekici cam baskı masa üretilmesini mümkün kılar. Yazıcı, mümkün olan en yüksek, fotoğrafik görüntü kalitesini elde etmemizi ve düzensiz şekilli parçalar üzerinde herhangi bir desen veya grafik ve tüm yüzey baskılarını üretmemizi sağlar.

    Cam masa baskı, UV baskı yapılan camlar, UV radyasyonuna, neme, yüksek sıcaklığa ve mekanik hasara karşı dayanıklılık açısından kalite standartlarına göre Albayrak Ultra Viole Printing tarafından uygun fiyat garantisiyle üretilmektedir. Türkiye’nin her yerinden gelen siparişlerimiz mümkün olan en kısa sürede hazırlanarak, eşsiz tasarımlardan oluşan her türlü cam masaya baskı yapılarak siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

    UV ile iyileştirilebilen cam masa baskı, mekanik hasara karşı yüksek derecede dirençlidir. Baskı dayanıklılığını sağlamak için, laminatın iç kısmına basılmış lamine cam (VSG) sunuyoruz; Bu teknoloji, doğrudan cam ve PVB üzerine baskı yapmamızı sağlar. Bu şekilde üretilen ve korunan cam baskılar UV radyasyonu da dahil olmak üzere hasara ve atmosfer koşullarına dayanıklıdır.