• Geniş formatlı baskılar için deneyimli bir uzman olarak Albayrak Ultra Viole Printing, iç ve dış uygulamalarınız için her türlü aksesuarlara sahibiz. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan her şey üzerine baskı yapılabilir. Verilerinizden ve fotoğraflarınızdan yüksek kaliteli tuval baskısı, büyük formatta firmanızın logosuna, reklam panosuna neredeyse her yüzeye baskı mümkündür. Ahşap üzerine UV baskıyı hayallerinizi gerçekleştirmek için kullanıyoruz.

  Ahşap üzerine UV baskı, yazdırılan malzemeye nüfuz eden normal mürekkep püskürtmeli baskının aksine, mürekkep, doğrudan ahşap üzerine yapışır. Bu, tabaka baskıda yeni boyutlara izin verir. UV teknolojisi sayesinde sadece ahşap yüzeylere değil, PVC ve alüminyuma, kompozit panellere, cama, ve daha birçok hafif köpük ve plastik panellere kadar, UV doğrudan baskıda fikirlerinize sınır koymadan her türlü görüntünün baskısı yapılabilmektedir.

  Bu, baskılarda görüntü kalitesi titiz çalışma, profesyonel ekip ve gerekli materyaller ile sağlanabilir: UV doğrudan baskıda, mürekkep havaya geldiğinde hemen kurumaz, ancak yüzey üzerindeki uygulama sonrasında baskı mor ötesi ışık ışınlarıyla kürlenir.

  Bu yöntemle elde edilen dijital plaka baskısı, hafifçe saten bir efekt oluşturur. Bu nedenle doğrudan ahşap üzerine UV baskı dekoratif ürünler için çok uygundur.

  Alışılagelmemiş materyallerin baskı kalitesi, geleneksel baskı yöntemleriyle olduğu gibi doğrudan doğruya baskıda da iyi bir performans sergiliyor. Bu, sizin için Plexiglas (akrilik cam) gibi sert malzemeleri basmamıza da izin verir.

  Sizlerde ahşap baskı sayesinde evinizde, iş yeriniz ve her türlü ortamda sanat eserleri yaratmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin

  Albayrak Ultra Viole Printing