• CAM BASKI

    Derinlik, parlaklık ve görüntüler mutfaklarınızı çok özel bir vurgu haline getirir. Kendi baskılı tezgah arası camı mutfağınıza mükemmel şekilde entegre edin. Camdan yapılmış, ya da camdan yapılmış duş sıçramalarına karşı, ya da fayans yerine geçecek şekilde cam baskılarınızı tasarlayın.

    Cam mutfak arka duvarınızı tasarlamak için teknik ve yaratıcı olanaklardan yararlanın. Cam baskı, mutfak tezgah arası duvarları, UV doğrudan baskı, plaka baskı ve dijital baskı alanlarındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, dileklerinizi ve fikirlerinizi profesyonelce biliyoruz. Bireysel tavsiye ve optimal işbirliğine güveniyoruz.

    Fotoğraflarınızı, logolarınızı, metinlerinizi ve dokularınızı cama, istediğiniz herhangi bir deseni duvarınıza aktarıyoruz. Mutfak aynaları, mutfak sırt çantaları, cam arka duvarlar, cam sıçrama tahtaları, akrilik arka duvarlar, şeffaf veya opak cam baskılar, cam sanat eserleri, her türlü tam yapışkanlı cam duvarlar uzmanlığımızdadır.

    Ve en iyisi: Tasarım fikrinden, mutfak tezgah arası duvarınızın veya cam baskılarınızın gerçekleştirilmesine kadar, tek bir kaynaktan her şeyi sunuyoruz. Kendinizi ikna edin, size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.