• Cam yüzeyleri son derece pürüzsüzdür ve bu nedenle özellikle yüksek hijyen koşullarına uygundur. Buna ek olarak, cam, zarif bir tasarım gereksinimi olan dekoratif uygulamalar için idealdir. Albayrak UV Baskı, mutfaklarınız için uzun süredir tezgah arası cam tedarikçisidir.

    Camın boya ile yapışması, camın baskıda önemli rol oynamaktadır. Albayrak UV baskı tarafından kullanılan cam baskı yöntemi maksimum çizilme direnci, olağanüstü UV dayanımı ve suya karşı etkileyici direnç sunar. Bu özellikler uzun ömürlü ve tutarlı bir kullanım sağlar. Ayrıca firmamız tarafından Plexiglas veya akrilik cam basılabilir.

    Kullanıcı arayüzleriyle, cam giderek daha keyifli bir malzeme olarak kabul edilmektedir. Cam, hemen hemen tüm kimyasallara ve temizlik maddelerine karşı direnç gösteren birkaç malzemeden biridir. Buna ek olarak, bir cam yüzeye aşınma bir film kullanırken kinden daha düşüktür.

    Mutfaklardaki tezgah arası cam işleme alanındaki servis ve çeşit yelpazemizi de not edin, tezgah arası cam baskı için çeşitli teknikler de sunuyoruz.

    Cam basımı konusunda danışmak mı istiyorsunuz yoksa doğrudan teklif istemek mi istiyorsunuz? Sadece bizimle iletişime geçin. Mutfak arası cam tezgahlarda ihtiyacınız olan her şey Albayrak UV Cam baskı hizmetleri tarafından profesyonel ekiplerce karşılanacaktır.