• Pleksi baskı,akrilik cam ya da Plexiglas'ın "cam görünümü", baskı motifini daha da parlak ve asil hale getirir. Malzeme kalınlığı ve parlak yüzeye bağlı olarak, sadece cam veya akrilik cam üzerinde elde edilen bir derinlik efekti yaratır.

  Bu optik akrilik cam arasında genelde pek çok sayesinde  şirket işaretleri , ofis işaretler çok kaliteli reklam işaretleri için de akrilik resim veya akrilik cam arkasında fotoğraflar için kullanılan ancak. Bireysel damgasını mükemmel bir şekilde sunmak için yüksek baskı çözünürlüğüne büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, yüksek kalitede ve uzun ömürlü folyo baskıya sahip şeffaf, renksiz akrilik cam yazdırıyoruz.


  Akrilik camın arkasında folyo baskı - talep üzerine depozito ile

  pleksi baskı,yüksek kaliteli folyo baskıda akrilik baskı yaparız. Çünkü folyo baskısı, akrilik camlarımızın çok sağlam ve son derece sağlam olduğunu garanti eder. Baskı, akrilik cam ile depozit arasına gömülü olarak korunmaktadır. UV ışınlarına dayanıklı, solmayan renkler ve kesinlikle hava koşullarına dayanıklıdır - dolayısıyla fotoğrafınızı akrilik veya şirket işaretinin arkasında uzun süre kullanmanız gerekir.

  Ayrıca, duvar ayırıcıları veya tutkallı süspansiyon ile montaj yapılırken, basınç, basıncı çizilmeye karşı korur. Depoyu kırmak bile geçmişin bir parçası.

  Tüm bu nedenler, yüksek kaliteli film baskısı ve UV doğrudan baskıyla karşı karşıyadır. Çünkü akrilik camın üzerinde mürekkep sopaları korunmasızdır. Akrilik camın arkasındaki baskılar için UV doğrudan baskısına karşı karar vermemizin nedeni de budur.


  Akrilik cam üzerine UV doğrudan baskı: Akrilik opa - hafif kutular için

  Pleksi baskı,Opal akrilik cam için, UV doğrudan baskı mantıklıdır. Çünkü bu akrilik şeffaf değil beyaz ve yarı şeffaftır (% 30 yarı şeffaf). Opal cam esas olarak hafif kutularda veya arkadan aydınlatma talebi olan her yerde bulunur. Elbette bu sefer gördüm - örneğin, daha önce LED aydınlatma Gastro-soğutma tavernalarda aydınlatmalı reklam paneli olarak veya basılı şerit ışık gibi ...

  Akrilik opal, UV direkt baskı sürecinde öne istenilen motifle basılmaktadır. Özellikle elverişli olması durumunda UV doğrudan baskıyı öneriyoruz. Baskı beyaz, parlak opal camda ipeksi görünüyor.

  Düşük UV doğrudan baskı için yüksek kalitede film baskı alternatif olarak, biz de folyo baskı ve saydam, hinterleuchtbarer depozito ile şeffaf akrilik cam sunuyoruz. Akrilik camın arkasındaki baskının derinlik etkisi bu varyantta saklanır.