• Mutfak duş için geri cam duvar, cam resimler duvar için, duş kabinleri, cam duvarlar, pencereler, kapılar, aynalar, cam masa üstleri, cam tezgahı, cam, rüzgar duvarları ve gizlilik cam duvarlar bahçe için, cam bölmeler, cam niş yüzleri, cam lambalar, cam tabelalar, yönlü cam kullanılamaz bir alan hemen hemen yoktur.

    Öncelikle ürünleriniz için aşırı derecede düşük demirli özel bir cam kullanırız. Ürüne bağlı olarak, yüksek güvenlik standardına sahip farklı cam kalınlıkları kullanıyoruz. Cam kenarları parlatılmış ve parlatılmış. Cam darbelere karşı dayanıklıdır ve yüksek bir termal şok direncine sahiptir.

    Baskılar bir folyo vasıtasıyla cama uygulanmaz, baskımız cam üzerinde olup daha sonra gereksinimlerinize göre daha rafine edilebilir. Bize fikriniz hakkında bazı temel bilgileri e-posta ile gönderin. Projeniz için bağlayıcı olmayan bir teklifte bulunmaktan mutluluk duyarız.

    UV doğrudan baskı alanında özel bir özellik, Albayrak UV Priting tarafından neme dayanıklı dijital baskılar oluşturmak için kullanılan süreçtir . Bu yöntemle cam yüzeyleri çizilmeye karşı dayanıklı olacak şekilde ve uzun vadede neme direnç gösterecek şekilde basmak mümkündür. Kalite ve uzun ömür, Albayrak UV Priting 'e göre makine tarafından sertifikalandırılmıştır. Dolayısıyla Boğazdaki bir gün batımı, mutfak duvarı veya bambu ormanı olarak duş duvarı olarak mümkündür.