• Pleksiglas baskı yani akrilik cam baskısı Türkiye de yaygın olarak kullanılmaktadır. Şeffaf ve çok cam benzeri bir ürün olan pleksiglas çok dayanaklı bir malzemedir. 

    Akrilik cam ve pleksiglas baskı ile çeşitli üretimlerinde fotoğraf ve resimlerin basılması mümkün olduğundan, size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız ve her bir üretimin en iyisini sizinle birlikte ararız. Telefonda, epostayla, internet sitemizde veya bizzat çalışma ofisimizde son derece eşsiz tasarım fikirlerimizle sizlere yardımcı olmak bizlere onur verecektir.

    Pleksiglasın malzeme kalınlığı, yanında mat veya parlaklık seçenekleri ve beyaz veya kısmi beyaz renkli versiyonları vardır.

    Akrılık Cam Ve Pleksıglas

    Akrilik cam ve pleksiglasın avantajları, camın aksine kırılmaya karşı yüksek dirençlidir. Akrilik UV ışınlarına dayanıklıdır, donmaya ve ısıya karşı dayanıklıdır, iyi işleme özelliklerine sahiptir ve camdan daha ucuzdur. Bununla birlikte, akrilik cam ve pleksiglas, gerçek camdan biraz daha hassastır ve daha kolay çizilebilir.

    Akrilik cam ve pleksiglas, ışığın üzerine yansımasıyla açısına da bağlı olarak ek bir boyut etkisine sahip görüntüler de güçlendirilmiş bir derinlik etkisi ortaya çıkabilir. Derinlik etkisi ayrıca akrilik cam ve pleksiglas üzerindeki fotoğraf ve resimlerdeki daha yüksek akrilik kalınlığı (5-10mm derinlik) ile etkilenir ve yoğunlaştırılır. Ek olarak, görüş açısına bağlı olarak, kenarda ilginç ışık kırılmalar meydana gelir.