• Albayrak Ultra Viole Printing ile Ahşap Fotoğraf

  Ahşapta en sevdiğiniz fotoğraf. Elbette ahşapta fotoğrafın kurucusu Albayrak Ultra Viole Printing tarafından basılabilir. Bu arada, bu gerçek bir eğilim. Ahşap üzerine hangi fotoğrafı basmak istersiniz? Albayrak Ultra Viole Printing'te birçok ahşap türü arasından seçim yapabilirsiniz:

  Her ahşap türü fotoğrafınıza farklı bir atmosfer kazandırır. Arka tarafta, orijinal Albayrak Ultra Viole Printing'e sahip olduğunuzdan emin olmanız yeterli. Ahşap üzerine hangi fotoğrafı yazdıracaksınız?

  Albayrak Ultra Viole Printing, fotoğrafın ahşap üzerine baskısında öncü firmalardandır. Ahşap üzerine fotoğraf basan ilk firmalardan olmamızdan dolayı, yılların tecrübesiyle, fotoğrafınızı ahşap üzerine mükemmel bir şekilde basarız. Nasıl çalıştığımızı biraz bilmek ister misiniz?

  Ahşap baskı ile fotoğraf baskı arkasındaki teknik

  Albayrak Ultra Viole Printing'in kullandığı teknik, baskı ahşabından farklı. Ahşabın baskısı genellikle bir perde baskı makinesinin veya tampon baskı yardımıyla gerçekleşir. Son yıllarda kapsamlı bir test yaptıktan sonra, Albayrak Ultra Viole Printing'te dijital baskı teknolojisiyle basmanın niteliksel olarak en iyi yöntem olduğuna inanıyoruz.

  Ahşap baskılı fotoğrafınız iç mekanı değiştiriyor!

  Yazıcı UV mürekkepleri çok ince olarak atomize bir şekilde uygular, böylece ahşabın her ayrıntısı benzersiz bir şekilde görülebilir hale gelir. UV mürekkebi şeffaftır ve tahta tanesinin ve düğümlerin güzel bir şekilde dışarıya çıkmasını sağlar.

  Ahşap izi, ladin ahşap plakalar üzerine fotoğraf basar. UV mürekkebi dijital bir yazıcı ile uyguluyoruz. Albayrak Ultra Viole Printing, bu şekilde, monte edilmiş çam üzerine yüksek kaliteli fotoğraflar sunabilir. Sonuç olarak ahşap üzerine Uv baskıyla en güzel fotoğrafınızı sizin için ölümsüzleştiriyoruz.

  Bazı fotoğraf çeşitlerinde dijital baskı tekniği ile beyaz yazdırmıyoruz. Bu, fotoğrafın beyaz olduğu yerlerde Ahşap Baskı üzerine bir ahşap rengi görüntüleniyor demektir. Bunu daha huzurlu hale getirmek için, çam bronzlaştırma (beyaz zemin katmanı) ile işlem yapıyoruz. Bu ayrıca ahşabın yazdırıldıktan sonra çalışmasını önler.