• Silivri 3d mutfak tezgah arası cam imalat ve uygulama merkezi.

  Silivri 3d mutfak tezgah arası cam, günümüzün ve geleceğin yenilikçi yapı malzemesidir ...

  Cam üzerine baskılar, resimlerin derinlik efektinin yanı sıra renk parlaklığını da yoğunlaştırır. Böylece, cam üzerindeki baskılar, tamamen yeni bir mekansal tecrübeye yol açabilir.

  Camın basımı için hangi sebepleri arıyorsunuz keyfi ve kişisel zevkinize tabidir. Mutfakta bir sıçrama koruyucusu olsun, duş alanında dekoratif bir tasarım unsuru olarak veya korkuluklarınız için yarı-camsı bir cam panel ile birlikte olsun: her şey mümkündür ve iç mekanınızı gerçek bir sanat eseri haline getirir. Hayal gücünüzü vahşice bırakın!

  Yıllarca termokimyasal bir proses kullanıyoruz, bu da camın istenilen dekor veya görüntülerle doğrudan basılmasına izin veriyor.

  Buna ek olarak, Albayrak UV özel baskı süreci, UV istikrarı ve cam üzerindeki baskı kuvvetleri için teknik gereksinimleri karşılar. Baskılar temizlenebilir ve yıllar sonra bile solmaz.

  Cam üzerindeki özel efektler ancak özel bilgilerle elde edilebilir.

  ESG, VSG üzerinde dijital doğrudan baskı u. float cam

  Ek olarak CMYK yazdırabilirsiniz. beyaz baskı

  Arka aydınlatma için özel baskı işlemi

  En yüksek çözünürlükte parlak fotoğraf kalitesi

  Tüm renk ve tonlarda bastırın

  Silivri 3d mutfak tezgah arası cam,Tezgah Arası Cam Malzemelerinin özellikleri: Mutfaklarda yeni dönem olarak adlandırılan cam mutfak tezgah arası cam diğer mutfak apronları olan seramik, karo, gibi malzemelerin önüne geçmiştir. Seramik ve karo gibi harç kullanılarak yapılan mutfak tezgah aralarına göre bir çok avantaja sahiptir. Cam tezgah arasının en büyük avantajı kişiye özgü tasarımları olduğunu söylemek mümkündür. Peki bir tezgah arası cam yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz. Bu makalemizde tezgah arası cam malzemelerinin özellikleri hakkında durduk. Altav yapı olarak sizlere faydalı olacağını düşünüyoruz.

  1. Tamamen doğal malzeme, çevre dostu.
  2. Bütün kirler geleneksel evsel kullanımla yıkanabilir. Ancak çizikleri önlemek için sert fırçalar ve süngerler kullanmayın. Yine de kristal, elmas değil.
  3. Cam tezgah arası paneller mutfaktan nemden, dumandan, kokulardan korkmazlar.
  4. Bu tür cam mutfak, tek bir cam tabakasından yapılır ve bu nedenle, kiremit fayans ve karo panellerinde olduğu gibi, bir araya gelmeyeceklerdir. Bu nedenle onlarda olduğu gibi harç gibi çamur ve kirlenmeden yerlerde oluşmayacaktır. Kurulumu temiz ve zatmetsizdir.
  5. Tezgah arası cam yanıcı olmayan bir malzeme. Ateşte çatlama tehlikesi vardır, ancak bu bir yangına neden olmaz.
  6. Cam levha tamamen şeffaf ve tasarımlı olarak oluşturulabilir. Şeffaflık, yalnızca iç tasarımı tasarlanırsa, tamamlayıcı bir şey istemediğim için bir savunma olarak yararlıdır, ancak duvarları kirden korumak gerekir.
  7. Altav Yapı, tezgah arası cam birçok grafik seçeneği ile farklı renkler, parlak veya mat olabilir. Çeşitlilik, mutfak iç mekanı, bunu yapmak için ilave vurgular uyumlu hale getirmek için onları kullanmayı mümkün kılar.
  8. Silivri 3d mutfak tezgah arası cam,Tipik olarak, cam tezgah arası apronları vidalar üzerine monte edilir, panel ve duvarın yüzeyi arasında hafif bir boşluk kalır. Dikkatli hazırlık duvarları olmadan neler yapılabilir, kusurlarınız gizli paneldir.
  9. Panellerin montajı kısa sürede mümkündür ve seramik fayanslarda olduğu gibi rahatsızlık ile ilişkili değildir.
  10. Dayanıklılık. Temperli camdan yapılmış, ısıya dayanıklı mutfak tezgah arası cam deforme olmaz, renkler solmaz, dolayısıyla ömürleri sadece değiştirilme arzusu ile belirlenir