• UV baskı süreci, UV emitörleri ve UV reaktif mürekkepleri kullanır. Boyaların bağlayıcısı, akrilat monomerleri, oligomerleri ve foto-başlatıcıların bir karışımından oluşur. Buna ek olarak, UV mürekkepleri çözücüler ve incelticiler içermez. 
  Eğer fotoğraya UV ışınları uygulanırsa renklerde bir polimerizasyon tetiklenir. Bu, yeni uygulanan mürekkeplerin yıldırım gibi bir kürlenmesine yol açar. Bu işlem sayesinde, renk filmi materyallerin üzerinde bulunur ve renkler ortama nüfuz etmez.

  Üretim baskıda saatte 22.2 metrekarelik bir ortalama UV ışığı yüksek üretim oranları kullanımı sayesinde bile parlak alanda, üstün renk kalitesi ile garanti edilmektedir! 
  Yeni temel görüntüleme teknolojisi, foto-gerçekçi görüntü kalitesinde baskılar üretir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, renk başına iki yazıcı kafa kullanılmasıyla sağlanır. Baskı kafaları, damlalık başına 6 pikolitere kadar düşürülecek değişken bir damla boyutu sunar. Böylece, metin, 6 punto büyüklüğü bile mükemmel okunur.

  Uygulama alanına bağlı olarak yoğun tam renkler veya daha yumuşak renk değişimleri üretilebilir. Bir baskı sürecinde beyaz ve renkli mürekkep kullanımı, hızlı, yüksek kaliteli fotoğraf ürünleri üretir. 
  Basınç aralığında malzeme, düz yatak yerinde tutulur çünkü vakum sistemi, biz, sizin slip veya odak dışı asla baskı. Bu, baskınızın birden çok kez geçtiğinde bile yazıcıda düz durmasını sağlar.

  Albayrak Ultra Viole Baskı merkezi, çeşitli katı, esnek veya dokulu malzemeler üzerine baskı yapmanızı sağlar. Buna ek olarak, pürüzlü yüzeyler veya kontrplak gibi düzensiz şekilli baskı malzemelerinin yanı sıra cam, pleksi, fayans ve daha pek çok kağıda basılmasını sağlar. 

  Ancak kendinizi test edin! Daha büyük basımların yapımına başlamadan önce örnek bir kanıt üretmekten mutluluk duyuyoruz.