• UV dijital baskı teknolojisindeki ilerlemeler, kendilerine sunulan çeşitli medya seçenekleriyle denemeye istekli tüm alanlar için yeni bir fırsat dünyası açtı. Bu alanlardan biri cam üzerine baskı işlemini içerir. Geçmişte, cam üzerine görüntüleme esasen boyama, gravür ve serigrafi ile sağlandı. Şimdi aynı sonuçlar UV-sertleştirici teknolojisi kullanılarak daha hızlı ve daha mükemmel bir şekilde elde ediliyor. Albayrak Ultra Viole Printing Olarak cam üzerine gerçekçi görüntüleri yazdırıyoruz. Firmamız Cam masa üzerine baskı, tezgah arası cam baskı, cam sehpa baskı, cam kapı, banyo için cam paneller üzerine baskı ve dekoratif olarak düşündüğünüz her alanda cam baskı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

    Cam masa baskı sayesinde, cam masalarınız, sehpalarınız, üzerine istenilen her türlü model, motif, desen ve görüntü işlenebilmektedir. Bu da siz değerli müşterilerimiz için kişileştirilmiş tasarımlar elde etmemizi sağlıyor. Uv baskı ile yapılmış, cam masa baskılar güneş ışığından etkilenmez, renk solması ve silinmesi gerçekleşmez. camüzerindeki desen uzun yıllar ilk günkü canlılığını korur.

    Son zamanların trendi olan Cam Masa Üzerine yapılan uv baskı işlemlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel ekibiyle Albayrak Ultra Viole Printing sizlere mükemmel tasarımlar, solmayan, silinmeyen, şık, modern, cam masa baskılarına en uygun fiyat garantisi veriyor. Cam masa baskılarında Türkiye’nin her yerine hizmetlerimiz devam ediyor. Sizlerde cam masa baskıları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Cam masa baskı ayrıcalıklarından Albayrak farkıyla yararlanın.