UV Baskı İle Cam Baskıda Göz Kamaştırıcı Etkileri

Cam baskı, uv baskı, mutfak cam baskı, tezgah arası cam baskı, ahşap baskı, seramik baskı, pleksi baskı, metal baskı ve her türlü sert zemin üzerine istediğiniz görüntüyü yüksek çözünürlük ve mükemmel renk kalitesiyle işliyoruz.

Albayrak Ultra Viole Printing olarak cam baskıda yüksek çözünürlük sağladığımızı ve sekiz gri tonlama düzeyi kullanarak gerçekçi fotoğraf kalitesini doğrudan cama aktardığımızı biliyor muydunuz.

Partnerlerimizden aldığımız geri bildirim, örneğin mutfak tezgah arasında, cam mutfaklarda, cam masa baskıda, cam kapılarda, banyolar için cam panellerde, dekoratif amaçlı kullanılan cam köşelerde sadece olağanüstü” diyor. “Müşterilerimiz zengin renklere ve pürüzsüz, uyumlu renk gradyanlarına hayran.”

Mutfaklarda ayrı olarak iç mimarlar ve özellikle toplu konutlara yönelik olarak, olası uygulama sayısının sınırsız olduğu mutfak tezgah arası, cam mutfak, tezgah arası cam baskı alanlarında çok yaygın çalışıyoruz. Ürün yelpazesi mutfak tezgah cam, mutfak tezgah arası, kapılar, ofisler ve restoranlar için bölme duvarları, duş duvarları, merdiven korkulukları ve çok daha fazlası arasında değişmektedir.