Esenyurt 3d mutfak tezgah arası cam çalışmamız.

Esenyurt 3d mutfak tezgah arası cam çalışmamız

Uv Cam Baskı : istanbul esenyurt uv cam baskı modelleri, uv cam baskı fiyatları, uv cam baskı montajı, temperli cam baskı, akrilik cam baskı, led ışıklı cam baskı, mutfak cam baskı, hizmetlerimiz uzman işçilik uygun fiyatlarla devam etmektedir. Restoran, mağaza, otel, ofis, cami, eğlence merkesleri, alışveriş merkezlerine, mutfaklara, banyolara cam baskı, uv cam baskı çözümleriyle muhteşem sonuçlar sizleri bekliyor. Firmamızda cam baskı yanında, ahşap üzerine uv baskı, pleksi baskı, uv baskı, metal baskı, seramik baskı, ve hertürlü sert zemin üzerine uv baskı yapılmaktadır.

UV dijital baskı teknolojisindeki ilerlemeler, kendilerine sunulan çeşitli medya seçenekleriyle denemeye istekli dükkanlar için yeni bir fırsat dünyası açtı. Bu alanlardan biri cam üzerine baskı işlemini içerir. Geçmişte, cam üzerine görüntüleme esasen boyama, gravür ve serigrafi ile sağlandı - şimdi aynı sonuçlar UV-sertleştirici yazıcı teknolojisi kullanılarak daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde elde ediliyor.

esenyurt 3d mutfak tezgah arası cam baskılı montaj çalışmamızUV cam baskı Avrupa'da gerçekten de dikkat çekiyor ve ABD'de inovasyona başlıyor. Bu alandaki yeni gelişmelerle artık aynalar, pencereler, tabelalar, cam eşyalar gibi cam baskı ile canlı olarak grafikler ve diğer birçok öğeye sahip olmak mümkün. ve ödüller.

Albayrak Ultra Viole Printing Merkezi yöneticisi, en Mürekkep Püskürtmeli Çözümleri EFI , cam baskı ile büyük trendlerden biri bir üst uç, yüksek kaliteli renkli görünümü elde edememek olduğunu söyledi.

Albayrak Uv, “Cam baskısı artık perakende satış alanında grafiklere üstün bir görünüm vermek için bir yol olarak duruyor” diyor. “Basılı filmi bir cam yüzeye monte etmek için gereken zaman ve ekstra malzemeleri ortadan kaldıran pratik faydalar var. Ayrıca, monte edilmiş bir filme kıyasla daha üstün bir görüntü elde edebilirsiniz. ”

Albayrak Uv perakende satışların basılı camlar için en büyük kullanım alanlarından biri olmasına rağmen, mimari / inşaat / iç tasarım uygulamalarında da giderek artan bir kullanımın olduğunu ekliyor. “Birçok durumda, bir oda tasarımına gizlilik taraması veya farklı, kişiselleştirilmiş bir dokunma sunma fırsatı sunuyor.”